9 300 000 Kč

Číslo položky: 12133
Poslední dražitel: 12354

Körber Adolf (1887 - 1967)

Lesní potok
olej na plátně, 66 x 82 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  21:35:00
Číslo položky: 12114
Poslední dražitel: 12341

Na kraji lesa
olej na kartonu, 37 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  21:30:00
Číslo položky: 12148
Poslední dražitel: 12466

Humoristická ilustrace
tuš-běloba na papíře, 11, 5 x 15, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  21:25:00
Číslo položky: 12115
Poslední dražitel: 12342

Výhled z lesa na vesnici
olej na kartonu, 29 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  21:15:00
Číslo položky: 12113
Poslední dražitel: 12340

Mýtina
olej na kartonu, 27, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  21:05:00
Číslo položky: 12110
Poslední dražitel: 12699

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Oráč na poli
kvaš na papíře, 32, 5 x 50 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 32 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  21:00:00
Číslo položky: 12157
Poslední dražitel: 12529

Mořská panna
barevná litografie, 20 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno PD, 21/30
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  20:55:00
Číslo položky: 12118
Poslední dražitel: 12344

Jansa Václav (1859 - 1913)

Tůňka
akvarel na papíře, 19 x 27, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  20:45:00
Číslo položky: 12119
Poslední dražitel: 12726

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  20:25:00
Číslo položky: 12120
Poslední dražitel: 12728

Zimní krajina s řekou
olej na kartonu, 35, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  20:15:00