Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12119
Poslední dražitel: 12726

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  20:25:00
Číslo položky: 12120
Poslední dražitel: 12728

Zimní krajina s řekou
olej na kartonu, 35, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  20:15:00
Číslo položky: 12208
Poslední dražitel: 12408

Kupka Karel (1905 - 1971)

V dole
akvarel na papíře, 60 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno s přípisem PD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  20:00:00
Číslo položky: 12092
Poslední dražitel: 11709

Monogram J. U.

Selka na louce
olej na plátně, 32 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 33 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  22:45:00
Číslo položky: 12102
Poslední dražitel: 12520

Pytlák
olej na překližce, 49 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  22:40:00
Číslo položky: 12132
Poslední dražitel: 12021

Rybník u Radoslavic
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  22:05:00
Číslo položky: 12099
Poslední dražitel: 10377

Arnegger Alois (1879 - 1963)

Přímořská krajina
olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  22:00:00
Číslo položky: 12111
Poslední dražitel: 12655

Zima na vesnici
olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, nepůvodní rám, plátno a malba poškozeny, nutná rentoaláž, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12106
Poslední dražitel: 12336

Zátiší s hruškami
olej na kartonu, 27 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  21:50:00
Číslo položky: 12158
Poslední dražitel: 12372

Soukup František (1879 - 1957)

Rozkvetlé pole
olej na kartonu, 50, 5 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  21:40:00

do aukce září 2019.