9 300 000 Kč

Číslo položky: 12067
Poslední dražitel: 12308

Jarní tání
olej na plátně, 83 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 130 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:55:00
Číslo položky: 12218
Poslední dražitel: 11648

Chittussi Antonín - okruh autora

olej plátno na kartonu, 30 x 43, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na několika místech malba odpadlá, na zadní straně potvrzení o pravosti od Maxmiliana Duchka, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:50:00
Číslo položky: 12122
Poslední dražitel: 12347

Pohled na Nový Svět
Vyvolávací cena: 24 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12084
Poslední dražitel: 10840

Bažant s koroptví
olej plátno na kartonu, 46 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:40:00
Číslo položky: 12072
Poslední dražitel: 12885

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Zátiší s meruňkami
olej na plátně, 60, 5 x 73, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:35:00
Číslo položky: 12108
Poslední dražitel: 12575

olej na plátně, 71, 5 x 50, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 44 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:30:00
Číslo položky: 12149
Poslední dražitel: 12524

kombinovaná technika na kartonu, 9, 5 x 12, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno UD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12071
Poslední dražitel: 12894

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Kytice v modrožluté váze
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:25:00
Číslo položky: 12176
Poslední dražitel: 12129

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Bez názvu
olej na dřevě, 25 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 900 Kč
Dosažená cena: 29 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12177
Poslední dražitel: 12129

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Bez názvu
olej na dřevě, 15 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 600 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč