9 300 000 Kč

Číslo položky: 12212
Poslední dražitel: 10981

Jelínková-Jirásková Božena (1880 - 1951)

olej na plátně, 50, 5 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  20:55:00
Číslo položky: 12223
Poslední dražitel: 13020

Hlava Vratislav (1874 - 1955)

Kdoule
olej na překližce, 43 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  20:50:00
Číslo položky: 12255
Poslední dražitel: 10752

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Zátiší s ovocem
kombinovaná technika na papíře, 20 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12213
Poslední dražitel: 10982

Kytice podzimních plodů
olej na plátně, 65, 5 x 54, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  20:45:00
Číslo položky: 12214
Poslední dražitel: 10983

Zátiší s šeříkem
olej na plátně, 65 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12256
Poslední dražitel: 12783

Max František (1895 - 1969)

Sad u Libáně
olej na kartonu, 44 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  20:30:00
Číslo položky: 12221
Poslední dražitel: 13013

Chalupa v zimě
olej na kartonu, 25, 5 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  20:00:00
Číslo položky: 12179
Poslední dražitel: 10364

Letní krajina s břízami
olej na kartonu, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  22:05:00
Číslo položky: 12178
Poslední dražitel: 12998

Pytlák s úlovkem
olej na kartonu, 66 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  22:00:00
Číslo položky: 12201
Poslední dražitel: 13004

Zimní krajina s potokem
olej plátno na kartonu, 26 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč