9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12261
Poslední dražitel: 13046

Louňovický rybník
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:45:00
Číslo položky: 12063
Poslední dražitel: 12906

V bukovém lese
olej na kartonu, 35, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:40:00
Číslo položky: 12220
Poslední dražitel: 13018

olej na kartonu, 27 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:35:00
Číslo položky: 11900
Poslední dražitel: 12114

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Rozbouřené moře
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:30:00
Číslo položky: 12109
Poslední dražitel: 12956

U jezírka
olej na kartonu, 55 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 12068
Poslední dražitel: 10841

Konec výletu
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 93 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:25:00
Číslo položky: 12235
Poslední dražitel: 12038

Ulice
olej na plátně, 41 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:20:00
Číslo položky: 12234
Poslední dražitel: 12506

Motiv z Jugoslávie
olej na kartonu, 38 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:15:00
Číslo položky: 12231
Poslední dražitel: 11132

Procházková - Scheithauerová Linka (1884 - 1960)

Tanečnice
olej na překližce, 47 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:10:00
Číslo položky: 12150
Poslední dražitel: 12761

Brožík Václav - okruh autora

Malířka
olej na plátně, 72 x 49 cm, malba mírně poškozena, signováno PH, rentoilováno
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:05:00

do jarní aukce 2019.