9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12043
Poslední dražitel: 12842

Zátiší s balónem
akvarel na papíře, 13 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 7. 5. 1980
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 59 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  22:05:00
Číslo položky: 12023
Poslední dražitel: 12453

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Jarní kytice v okně
olej na sololitu, 61, 5 x 52, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  22:00:00
Číslo položky: 12026
Poslední dražitel: 12886

Hudeček František (1909 - 1990)

Noční chodec
suchá jehla, 29, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:55:00
Číslo položky: 12032
Poslední dražitel: 12800

Zimní nálada na Vožicku
olej na kartonu, 33, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 800 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:50:00
Číslo položky: 12041
Poslední dražitel: 12538

Letní nálada
olej na kartonu, 49, 5 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:45:00
Číslo položky: 12047
Poslední dražitel: 12411

Podešva František (1893 - 1979)

Pasáček
olej na plátně, 50 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:40:00
Číslo položky: 12044
Poslední dražitel: 12289

Liebscher Karel (1851 - 1906)

kombinovaná technika na papíře, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:20:00
Číslo položky: 12048
Poslední dražitel: 12896

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Pohled na ulici
kombinovaná technika na papíře, 60 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12039
Poslední dražitel: 11173

Wierer Alois (1878 - 1945)

Svatební hostina
olej na kartonu, 21, 5 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:15:00

do vánoční aukce 2019.