Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12177
Poslední dražitel: 12129

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Bez názvu
olej na dřevě, 15 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 600 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:25:00
Číslo položky: 12059
Poslední dražitel: 12460

Svatebčané
pastel na papíře, 43 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:15:00
Číslo položky: 12053
Poslední dražitel: 12456

Král
barevná litografie, 39 x 22, 5 cm, první výtisk z 15 (1/15), nerámováno, přeložky na papíře, signováno UD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:10:00
Číslo položky: 12052
Poslední dražitel: 12361

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace - Vy pane máte nos, nos velký
akvarel - tuš na papíře, 28 x 37 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:00:00
Číslo položky: 12135
Poslední dražitel: 12356

Koch Ludwig - okruh autora

Setkání císařů
olej na kartonu, 62 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:55:00
Číslo položky: 12232
Poslední dražitel: 12582

Valter Karel (1909 - 2006)

olej na kartonu, 32, 5 x 27, 5 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:30:00
Číslo položky: 12254
Poslední dražitel: 13042

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Mostar
akvarel na papíře, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1896
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12257
Poslední dražitel: 10052

Bím Tomáš (* 1946)

Alpa
barevná litografie na papíře, 55, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, 12/60, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:05:00
Číslo položky: 12107
Poslední dražitel: 10458

Labská zátoka u Čelákovic
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 62 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  23:05:00
Číslo položky: 11951
Poslední dražitel: 12412

Smetana Jan (1918 - 1998)

Letní obraz
olej na plátně, 35 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 51 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  22:25:00

do jarní aukce 2019.
Pobočka Plzeň:
27. - 29. 3. 2019 ZAVŘENO