9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 12085
Poslední dražitel: 12923

Na samotě u lesa
olej plátno na kartonu, 56, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  22:05:00
Číslo položky: 12219
Poslední dražitel: 12415

Lom Štramberk
olej na překližce, 75 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1925, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 220 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  22:00:00
Číslo položky: 12096
Poslední dražitel: 12875

kvaš, tuš na papíře, 15, 5 x 18, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LH, 1. pol. 20. století, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 83 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:55:00
Číslo položky: 12095
Poslední dražitel: 12874

Bubeník
kvaš, tuš na papíře, 14 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno monogramem PD, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 74 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:50:00
Číslo položky: 12147
Poslední dražitel: 12916

olej na kartonu, 19 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12087
Poslední dražitel: 12591

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Z obecního lesa
olej plátno na kartonu, 41 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:40:00
Číslo položky: 12083
Poslední dražitel: 12921

Lesní tůňka
kvaš na papíře, 45 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12105
Poslední dražitel: 12772

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Třešně
olej plátno na kartonu, 35 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:25:00
Číslo položky: 12215
Poslední dražitel: 10988

Motiv z Paříže
tužka na papíře, 46, 5 x 32, 5 cm, nerámováno, pasparta, mírně poškozeno, signováno monogramem FŠ PD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:15:00
Číslo položky: 12264
Poslední dražitel: 13049

Dívka s květinou
kombinovaná technika na papíře, 20 x 11, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 15 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:10:00

do aukce Květen 2020.