Lom Štramberk olej na překližce, 75 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1925, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní krajina olej na kartonu, 19 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Třešně olej plátno na kartonu, 35 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen