Připravujeme únorovou aukci 2019

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12191
Poslední dražitel: 10927

Max František (1895 - 1969)

Pražský motiv
olej na kartonu, 45 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  20:40:00
Číslo položky: 12248
Poslední dražitel: 12436

Kojan Jan (1886 - 1951)

Zátiší s chlebem a džbánem
olej na plátně, 58 x 44 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  20:30:00
Číslo položky: 12240
Poslední dražitel: 12430

Konečný Josef (1909 - 1989)

Chalupy v zimě
kombinovaná technika na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  20:15:00
Číslo položky: 12243
Poslední dražitel: 13029

Šídlo Josef

Chalupa z Janovic
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12199
Poslední dražitel: 9736

Nowopacký Jan (1821 - 1908)

Sklizeň obilí
olej plátno na překližce, 29, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  22:05:00
Číslo položky: 12198
Poslední dražitel: 12998

Letní nálada v lese
olej na kartonu, 25 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  21:55:00
Číslo položky: 12202
Poslední dražitel: 10935

olej plátno na kartonu, 20 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  21:50:00
Číslo položky: 12200
Poslední dražitel: 12503

olej na kartonu, 26, 5 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12184
Poslední dražitel: 12391

olej na plátně, 59 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  21:20:00
Číslo položky: 12196
Poslední dražitel: 12399

Nečitelně signováno

Vltava u Oujezda
kvaš na papíře, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

do jarní aukce 2019.