9 300 000 Kč

Číslo položky: 12240
Poslední dražitel: 12430

Konečný Josef (1907 - 1989)

Chalupy v zimě
kombinovaná technika na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  20:15:00
Číslo položky: 12243
Poslední dražitel: 13029

Šídlo Josef

Chalupa z Janovic
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12199
Poslední dražitel: 9736

Nowopacký Jan (1821 - 1908)

Sklizeň obilí
olej plátno na překližce, 29, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  22:05:00
Číslo položky: 12198
Poslední dražitel: 12998

Letní nálada v lese
olej na kartonu, 25 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  21:55:00
Číslo položky: 12202
Poslední dražitel: 10935

olej plátno na kartonu, 20 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  21:50:00
Číslo položky: 12200
Poslední dražitel: 12503

olej na kartonu, 26, 5 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12184
Poslední dražitel: 12391

olej na plátně, 59 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  21:20:00
Číslo položky: 12196
Poslední dražitel: 12399

Nečitelně signováno

Vltava u Oujezda
kvaš na papíře, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12237
Poslední dražitel: 12427

Urbánek Josef (1914 - 1980)

Viadukt u Záskalí
olej na plátně, 53, 5 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  21:15:00
Číslo položky: 12183
Poslední dražitel: 12390

Polní cesta
olej na plátně, 48, 5 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  21:10:00