Život na normanském pobřeží olej na plátně, 65 x 87, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, nesignováno, na zadní straně přípis Jaroslav Čermák, 2. pol. 19. století
Krajina z jižních Čech olej plátno na kartonu, 44 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně "Ze sbírky Dr. Jana Bartoše"
Vřesoviště olej na kartonu, 14 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 1957, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Chalupa v zimě olej na plátně, 65 x 80, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Mořské pobřeží olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Česká krajina z pomezí olej na plátně, 81, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen