9 300 000 Kč

Číslo položky: 12155
Poslední dražitel: 12305

Nesignováno

Život na normanském pobřeží
olej na plátně, 65 x 87, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, nesignováno, na zadní straně přípis Jaroslav Čermák, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  22:20:00
Číslo položky: 12151
Poslední dražitel: 12302

Chittussi Antonín - okruh autora

Krajina z jižních Čech
olej plátno na kartonu, 44 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně "Ze sbírky Dr. Jana Bartoše"
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  22:05:00
Číslo položky: 12153
Poslední dražitel: 11354

Kosárek Adolf - okruh autora

olej na plátně, 55 x 68 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno PD, krakeláž
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12160
Poslední dražitel: 12992

Vřesoviště
olej na kartonu, 14 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 1957, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12166
Poslední dražitel: 12722

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

olej na kartonu, 70 x 99 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:25:00
Číslo položky: 12167
Poslední dražitel: 12975

Chalupa v zimě
olej na plátně, 65 x 80, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12165
Poslední dražitel: 12950

olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:15:00
Číslo položky: 12159
Poslední dražitel: 12975

kvaš na papíře, 44 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:05:00
Číslo položky: 12222
Poslední dražitel: 13014

Souček

Pražská ulička
akvarel na papíře, 59 x 78 cm, rámováno, okrasný rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12211
Poslední dražitel: 10980

Jelínková-Jirásková Božena (1880 - 1951)

Česká krajina z pomezí
olej na plátně, 81, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:00:00