Připravujeme únorovou aukci 2019

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12098
Poslední dražitel: 11216

Wierer Alois (1878 - 1945)

Návštěva
olej na překližce, 55 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  21:35:00
Číslo položky: 12164
Poslední dražitel: 12377

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Sedící baletka
olej na plátně, 75 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12089
Poslední dražitel: 12323

olej na plátně, 30 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1916 ?
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  21:25:00
Číslo položky: 12091
Poslední dražitel: 11586

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 66 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12093
Poslední dražitel: 12665

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

kvaš na papíře, 38 x 55, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  21:15:00
Číslo položky: 12090
Poslední dražitel: 12922

Kaván František - okruh autora (?)

Makové pole
olej na kartonu, 28 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  21:00:00
Číslo položky: 12094
Poslední dražitel: 12327

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

olej na plátně - výřez, 48 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  20:55:00
Číslo položky: 12101
Poslední dražitel: 12415

Bukovac Ivanka (1899 - 1978)

Interiér pracovny
olej na plátně, 32 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  20:50:00
Číslo položky: 12064
Poslední dražitel: 11456

Pes
akvarel na papíře, 14, 5 x 19, 5 cm, rámováno, zaskleno, papír a pasparta mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  20:45:00
Číslo položky: 12077
Poslední dražitel: 12315

Nečitelně signováno

Jezdec s koněm
olej na plátně, 20 x 15, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

do jarní aukce 2019.