Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12112
Poslední dražitel: 11394

Reich Albert (1881 - 1942)

Klarinetista
olej na dřevě, 27 x 17 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 5 800 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  20:45:00
Číslo položky: 12117
Poslední dražitel: 12343

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Odpočinek v lese
olej plátno na kartonu, 32 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  20:25:00
Číslo položky: 12065
Poslední dražitel: 11991

Kotvald Ferdinand (1898 - 1980)

Restaurace u moře
olej na kartonu, 22, 5 x 32 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  20:05:00
Číslo položky: 12066
Poslední dražitel: 10839

Chramosta Cyril (1908 - 1990)

Rybářská vesnice I.
kombinovaná technika na papíře, 22, 5 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  20:00:00
Číslo položky: 12049
Poslední dražitel: 12498

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  22:35:00
Číslo položky: 12081
Poslední dražitel: 12520

U Vltavy
olej na plátně, 66 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  22:25:00
Číslo položky: 12060
Poslední dražitel: 12887

olej na kartonu, 46 x 72 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  22:15:00
Číslo položky: 12088
Poslední dražitel: 12875

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

olej na kartonu, 50, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12082
Poslední dražitel: 12892

Motiv z Vysočiny
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  22:10:00
Číslo položky: 12051
Poslední dražitel: 12529

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Zátiší s květinou
olej na sololitu, 39 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  22:05:00

do jarní aukce 2019.
Pobočka Plzeň:
27. - 29. 3. 2019 ZAVŘENO