9 300 000 Kč

Číslo položky: 12055
Poslední dražitel: 11407

Havlata Karel (1885 - 1957)

Zima pod Kumburkem
olej na plátně, 71 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:20:00
Číslo položky: 12078
Poslední dražitel: 9651

Malý Václav (1874 - 1935)

olej na kartonu, 50 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12038
Poslední dražitel: 10821

Bauch Jan (1898 - 1995)

kombinovaná technika na papíře, 34 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:15:00
Číslo položky: 12073
Poslední dražitel: 12748

Chigot Eugene (1860 - 1923)

olej na plátně, 50 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, certifikát z roku 1985 přiložen, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12040
Poslední dražitel: 12289

Nečitelně signováno

Mytologický výjev
kombinovaná technika na papíře, 12, 5 x 9 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  20:50:00
Číslo položky: 12025
Poslední dražitel: 12855

Emler František (1912 - 1992)

Kytice pivoňek
tempera na kartonu, 70 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12031
Poslední dražitel: 12523

Logner Vilém (1910 - 1991)

olej na sololitu, 50, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12035
Poslední dražitel: 11413

Chadima Jiří (* 1923)

Haldy III.
tempera na sololitu, 17 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  20:35:00
Číslo položky: 12036
Poslední dražitel: 9766

Chadima Jiří (* 1923)

Hnědé pole
tempera na sololitu, 31 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1967
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12030
Poslední dražitel: 12284

Bystřička u Martina
olej na kartonu, 25 x 35 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  20:30:00