9 300 000 Kč

Číslo položky: 12195
Poslední dražitel: 12398

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

Dubrovník
olej na plátně, 29, 5 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno LD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  21:10:00
Číslo položky: 12209
Poslední dražitel: 10940

Harlekýn
tužka na papíře, 18 x 11, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12210
Poslední dražitel: 12993

J. Mahen
tuš na papíře, 14, 5 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen pasparta, zaskleno, signováno LH, datováno 1942
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12192
Poslední dražitel: 12396

Šebek Jan (1890 - 1966)

Dívky v kroji
olej plátno na kartonu, 27 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, plátno v horní části zpuchřelé, natrženo, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  21:05:00
Číslo položky: 12182
Poslední dražitel: 12389

Záliv
olej na plátně, 24 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  20:50:00
Číslo položky: 12238
Poslední dražitel: 12429

Urbánek Josef (1914 - 1980)

Pohled na hrad Bezděz
olej na plátně, 45, 5 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  20:40:00
Číslo položky: 12236
Poslední dražitel: 10959

Krčmářová Inka (1900 - ?)

Alej jeřabin
olej na kartonu, 29, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  20:30:00
Číslo položky: 12242
Poslední dražitel: 13028

Šídlo Josef

Z brdských lesů
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  20:20:00
Číslo položky: 12247
Poslední dražitel: 12434

Kojan Jan (1886 - 1951)

olej na plátně, 42 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  20:10:00
Číslo položky: 12169
Poslední dražitel: 11247

olej na kartonu, 49, 5 x 68, 5 cm, rámováno, rám a karton poškozeny, v pravé dolní a horní části natrženo, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2018  22:10:00