Labská zátoka u Čelákovic olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zima u Libuně olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, karton v prostřední přeložen, cca 10 cm, signováno PD s přípisem, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na samotě u lesa olej plátno na kartonu, 56, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen