9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12145
Poslední dražitel: 12968

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Akty
olej na kartonu, 72 x 61, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:55:00
Číslo položky: 12143
Poslední dražitel: 12032

Jakub František (1875 - 1940)

Odpočinek u vody
olej na plátně, 105 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:50:00
Číslo položky: 12130
Poslední dražitel: 12950

Od Lipnice
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, na zadní straně razítko "koupeno na výstavě Teplice 1945", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12146
Poslední dražitel: 12364

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Mužský akt s koňmi
olej na dřevě, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 18 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:40:00
Číslo položky: 12217
Poslední dražitel: 12191

Cestou do kostela
olej na plátně, 80 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 41 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12138
Poslední dražitel: 12516

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Číše
olej na plátně, 38, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 22 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:35:00
Číslo položky: 12144
Poslední dražitel: 12881

kombinovaná technika na kartonu, 51 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:20:00
Číslo položky: 12224
Poslední dražitel: 12419

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Piják
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  20:50:00
Číslo položky: 12246
Poslední dražitel: 12434

Nečitelně signováno

Boží muka
olej na plátně, 35, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  20:45:00
Číslo položky: 12230
Poslední dražitel: 11904

Cornštýn nad Dyjí
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  20:40:00

do aukce září 2019.