« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Číslo položky: 9607
Poslední dražitel: 10551

U nás v zimě - Sv. Hamry
olej na kartonu, 63 x 43 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2017  21:35:00
Číslo položky: 9628
Poslední dražitel: 10565

Zima u Libuně
olej na kartonu, 40 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9605
Poslední dražitel: 10452

Předjaří na Vysočině
olej na plátně, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2017  21:30:00
Číslo položky: 9601
Poslední dražitel: 10546

olej na plátně, 60 x 82 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny - nutno čistit, signováno tužkou LD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2017  21:00:00