Číslo položky: 9767
Poslední dražitel: 10745

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Švec
perokresba, akvarel na papíře, 25 x 17, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  22:55:00
Číslo položky: 9809
Poslední dražitel: 10596

olej na kartonu, 46 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  22:30:00
Číslo položky: 9703
Poslední dražitel: 10182

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Na břehu rybníka
olej na plátně, 78 x 62 cm, rámováno, rám, plátno a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  22:10:00
Číslo položky: 9797
Poslední dražitel: 11005

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Podvečerní krajina
olej na plátně, 50, 5 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  22:00:00
Číslo položky: 9790
Poslední dražitel: 10680

olej na plátně, 74 x 94 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno s nečitelným přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  21:55:00
Číslo položky: 9794
Poslední dražitel: 9215

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9812
Poslední dražitel: 11054

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Brač, Dalmácie
olej na kartonu, 57, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9700
Poslední dražitel: 10549

Drtikol František (1883 - 1961)

Lesní víla
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  21:45:00
Číslo položky: 9754
Poslední dražitel: 10655

Práce na poli
olej na překližce, 69 x 99 cm, rámováno, rám, malba a překližka poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, na zadní straně ověření od J. Frolky, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9768
Poslední dražitel: 10665

Monogram J. M.

Cestou z lesa
olej na kartonu, 27 x 23 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem J. M., na zadní straně razítko "Umělecká pozůstalost J. Mařáka" a přípis od J. Honsy, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  21:35:00