Číslo položky: 6790
Poslední dražitel: 7407

Brunner Antonín (1881 - 1958)

Matka s dítětem
olej na kartonu, 42 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1909
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  22:25:00
Číslo položky: 6797
Poslední dražitel: 8180

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Břízy
pastel na papíře, 62 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1908
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  22:10:00
Číslo položky: 6803
Poslední dražitel: 8185

olej na kartonu, 70 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6807
Poslední dražitel: 8187

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 60 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  22:00:00
Číslo položky: 6791
Poslední dražitel: 8174

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 29, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  21:55:00
Číslo položky: 6792
Poslední dražitel: 8175

Venkovská chalupa
olej na kartonu, 29 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  21:45:00
Číslo položky: 6800
Poslední dražitel: 7999

kvaš na papíře, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6781
Poslední dražitel: 7846

Multrus Josef (1898 - 1957)

olej na plátně, 55 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  21:30:00
Číslo položky: 6796
Poslední dražitel: 7857

Bossi J. D.

Letní podvečer
olej na plátně, 52 x 26 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6747
Poslední dražitel: 7822

Bossi J. D.

Zima
olej na plátně, 52 x 26 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  21:25:00