Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 6863
Poslední dražitel: 7959

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Venkovský rybník
olej na plátně, 76 x 97 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, zezadu kulaté razítko z výstavy v Mánesu, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  22:45:00
Číslo položky: 6839
Poslední dražitel: 7942

Lhota Albín (1847–1889)

Krajina před bouří
olej na plátně, 13 x 28 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, v horní části plátno protrženo, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  22:30:00
Číslo položky: 6836
Poslední dražitel: 8070

Rybník u Neveklova
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  22:00:00
Číslo položky: 6842
Poslední dražitel: 7944

Hilšer Theodor (1866 - 1930)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 150 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  21:55:00
Číslo položky: 6843
Poslední dražitel: 8002

Husáriková Jindra (* 1931)

Artisté
olej na plátně, 100, 5 x 140 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6898
Poslední dražitel: 8251

Hérink F. Hanuš (1889 - 1958)

olej na kartonu, 50, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno s věnováním LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  21:50:00
Číslo položky: 6848
Poslední dražitel: 7949

Simon Jan (1883 - 1925)

Na pastvě
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  21:35:00
Číslo položky: 6841
Poslední dražitel: 7832

Motiv z Kampy
olej na kartonu, 51 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  21:30:00
Číslo položky: 6829
Poslední dražitel: 7672

Satra August (1877 - 1909)

Venkovské chalupy
olej na kartonu, 21 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 35 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  21:15:00
Číslo položky: 6835
Poslední dražitel: 8217

Z cyklu
barevná litografie, 46 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zažloutlý papír, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  20:50:00