Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 6798
Poslední dražitel: 8164

olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  21:10:00
Číslo položky: 6753
Poslední dražitel: 7713

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Podzimní ráno na Soláni
pastel na papíře, 33 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  20:35:00
Číslo položky: 6739
Poslední dražitel: 8107

olej na kartonu, 49, 5 x 61 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  20:15:00
Číslo položky: 6746
Poslední dražitel: 8117

Portrét dámy
olej na plátně, 92 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1907, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  22:45:00
Číslo položky: 6768
Poslední dražitel: 8128

Jansa Václav (1859 - 1913)

olej na plátně, 60, 5 x 80, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  22:35:00
Číslo položky: 6779
Poslední dražitel: 8148

Z Průhonického parku
olej na plátně, 100, 5 x 125, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  22:30:00
Číslo položky: 6774
Poslední dražitel: 8132

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

olej plátno na kartonu, 29 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 43 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  22:25:00
Číslo položky: 6775
Poslední dražitel: 8132

Multrus Josef (1898 - 1957)

olej na překližce, 59 x 37 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6811
Poslední dražitel: 8177

Hlava
barevná litografie, 31 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 22/100, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  22:15:00
Číslo položky: 6773
Poslední dražitel: 8139

Starý rybník u Břilic
olej na plátně, 63 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 050 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  22:00:00

do květnové aukce 2018