Portrét dámy olej na plátně, 92 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1907, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovský motiv olej na plátně, 60, 5 x 80, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Z Průhonického parku olej na plátně, 100, 5 x 125, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Mořské pobřeží olej plátno na kartonu, 29 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen