Číslo položky: 6897
Poslední dražitel: 7504

Váchal Josef (1884 - 1969)

Damian Pešan (věnovací list)
barevný dřevoryt, 34, 5 x 18, 5 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v desce, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  21:10:00
Číslo položky: 6895
Poslední dražitel: 6410

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na překližce, 110 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  21:05:00
Číslo položky: 6888
Poslední dražitel: 8005

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Moře
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 13 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  20:50:00
Číslo položky: 6891
Poslední dražitel: 6407

Nesignováno

Šlechtic
olej na plátně, 63 x 47 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6893
Poslední dražitel: 8161

Stařena
akvarel na papíře, 47 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6887
Poslední dražitel: 7897

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

akvarel, kvaš na papíře, 29 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  20:40:00
Číslo položky: 6886
Poslední dražitel: 7424

Z Pošumaví
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  20:20:00
Číslo položky: 6885
Poslední dražitel: 8088

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  20:15:00
Číslo položky: 6884
Poslední dražitel: 6460

Nečitelně signováno

olej na plátně, 26 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PH, datováno 1913
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  20:10:00
Číslo položky: 6883
Poslední dražitel: 7895

olej na kartonu, 31 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  20:05:00