9 300 000 Kč

Číslo položky: 6895
Poslední dražitel: 6410

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na překližce, 110 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  21:05:00
Číslo položky: 6888
Poslední dražitel: 8005

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Moře
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 13 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  20:50:00
Číslo položky: 6891
Poslední dražitel: 6407

Nesignováno

Šlechtic
olej na plátně, 63 x 47 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6886
Poslední dražitel: 7424

Z Pošumaví
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  20:20:00
Číslo položky: 6883
Poslední dražitel: 7895

olej na kartonu, 31 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  20:05:00
Číslo položky: 6859
Poslední dražitel: 8237

Šimůnek Jaroslav (1872 - 1939)

Břízy
olej na kartonu, 63, 5 x 49, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  22:40:00
Číslo položky: 6879
Poslední dražitel: 8251

U nás
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu popisek k obrazu ze Salonu výtvarného umění, rok 1949
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 17 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6867
Poslední dražitel: 8194

Niedmann August Heinrich (1826 - 1910)

Bavorská svatba
olej na plátně, 93 x 79 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 42 800 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  22:20:00
Číslo položky: 6873
Poslední dražitel: 7769

Ilustrace
tuš na papíře, 10, 5 x 14 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, nesignováno, zezadu přípis "Pokřižovala ho a řekla, že tam má dva vnuky (Švejk)", 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  22:15:00
Číslo položky: 6874
Poslední dražitel: 5862

Ilustrace
tuš na papíře, 9 x 14, 5 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně zvlněn, místy skvrny, signováno tužkou LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč