Číslo položky: 6808
Poslední dražitel: 8164

olej na plátně, 70 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:05:00
Číslo položky: 6810
Poslední dražitel: 7970

Zajíčci
olej na kartonu, 23, 5 x 31 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:00:00
Číslo položky: 6817
Poslední dražitel: 8198

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Jeřabiny
olej na plátně, 35 x 27 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  20:55:00
Číslo položky: 6816
Poslední dražitel: 8198

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

"Až přijde máj, budem mít ráj"
akvarel, tuš na papíře, 33 x 22, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno UD, datováno 1889
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  20:50:00
Číslo položky: 6818
Poslední dražitel: 8042

Havlata Karel (1885 - 1957)

Břízy
olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  20:45:00
Číslo položky: 6814
Poslední dražitel: 8197

Nesignováno

Horské jezero
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  20:25:00
Číslo položky: 6813
Poslední dražitel: 8196

Nesignováno

Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  20:20:00
Číslo položky: 6812
Poslední dražitel: 8195

Nesignováno

Ilustrace
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  20:15:00
Číslo položky: 6809
Poslední dražitel: 6993

Toman František Sylva (1886-1942)

Rožná u Perštýna
olej na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  20:10:00
Číslo položky: 6804
Poslední dražitel: 8180

Nesignováno

Lovecký motiv
olej na plátně, 44 x 63 cm, nerámováno, malba poškozena, místy odpadlá, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  20:00:00