Krajina s řekou olej na plátně, 44 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, drobná krakeláž, zaskleno, signováno monogramem F. E. LD, zezadu připsánou tužkou F. Engelmüller 1905
Portrét dámy olej na plátně, 68 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v pravé horní části protržena, krakeláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Abstraktní kompozice olej na sololitu, 45 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1962, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní nálada olej na kartonu, 40, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen