« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Číslo položky: 6742
Poslední dražitel: 8127

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 17, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, 27/4, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  20:55:00
Číslo položky: 6745
Poslední dražitel: 7816

Jabloně
olej na kartonu, 33 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6866
Poslední dražitel: 8196

Smetana

Lužní les
olej na plátně, 67 x 97 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  20:50:00
Číslo položky: 6749
Poslední dražitel: 8132

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Větrný mlýn
barevná litografie, 30 x 39, 5 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zaskleno, místy přeložky, složky, signováno PD, datováno 1949, 29/500
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  20:40:00
Číslo položky: 6752
Poslední dražitel: 8116

Portrét holčičky
olej na plátně, 45 x 44 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LH, datováno 1907, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6846
Poslední dražitel: 8182

Sedící stařec
olej na kartonu, 48 x 66 cm, rámováno, rám, malba a karton, poškozeny, krakeláž, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  20:25:00
Číslo položky: 6862
Poslední dražitel: 8193

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Ráno v Radvanicích
olej na plátně, 92 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  20:20:00
Číslo položky: 6868
Poslední dražitel: 8206

olej na kartonu, 49, 5 x 69 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  20:15:00
Číslo položky: 6871
Poslední dražitel: 8199

Körber Adolf (1887 - 1967)

olej na plátně, 45 x 57 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  20:05:00
Číslo položky: 6872
Poslední dražitel: 8224

Ležící dívčí akt
kombinovaná technika na papíře, 40 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  20:00:00