Číslo položky: 6833
Poslední dražitel: 7938

Kotík Pravoslav (1889 - 1970)

Dívky v interiéru
akvarel, kvaš na papíře, 14, 5 x 23 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  20:40:00
Číslo položky: 6828
Poslední dražitel: 8213

Z cyklu
barevná litografie, 46 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zažloutlý papír, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  20:35:00
Číslo položky: 6823
Poslední dražitel: 7380

Augusta A.

Na trhu
olej na plátně, 47 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  20:30:00
Číslo položky: 6827
Poslední dražitel: 7933

Kysela František (1881 - 1941)

Portrét mladého muže
olej na plátně, 39 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6825
Poslední dražitel: 7482

Medvecká Mária (1914 - 1986)

Ve dvoře
olej na kartonu, 50 x 37 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  20:20:00
Číslo položky: 6826
Poslední dražitel: 7933

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 53 x 42 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6824
Poslední dražitel: 7932

Multrus Josef (1898 - 1957)

Partie z Hlubočep
olej plátno na překližce, 43 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  20:10:00
Číslo položky: 6822
Poslední dražitel: 7930

Ministrant
akvarel na papíře, 57 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  20:00:00
Číslo položky: 6815
Poslední dražitel: 7405

Nesignováno

Stojící dívčí akt
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 44 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  22:25:00
Číslo položky: 6845
Poslední dražitel: 7617

Skramlík Jan (1860 - 1936)

olej na plátně, 66 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 15 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:55:00