9 300 000 Kč

Číslo položky: 6844
Poslední dražitel: 6562

Sterbik Hans (1907 - 1944)

Červánky v alpách
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, singnováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:35:00
Číslo položky: 6840
Poslední dražitel: 7345

Ráno na Vožicku
olej na kartonu, 34 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:30:00
Číslo položky: 6819
Poslední dražitel: 7722

Galimberti-Provázková Marie (1880 - 1951)

olej na kartonu, 62 x 48 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:20:00
Číslo položky: 6837
Poslední dražitel: 8024

Husáriková Jindra (* 1931)

Moderní kompozice
olej na plátně, 85 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6821
Poslední dražitel: 6727

Havlata Karel (1885 - 1957)

Rozkvetlé jabloně
olej na překližce, 80, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:15:00
Číslo položky: 6808
Poslední dražitel: 8164

olej na plátně, 70 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:05:00
Číslo položky: 6810
Poslední dražitel: 7970

Zajíčci
olej na kartonu, 23, 5 x 31 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:00:00
Číslo položky: 6816
Poslední dražitel: 8198

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

"Až přijde máj, budem mít ráj"
akvarel, tuš na papíře, 33 x 22, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno UD, datováno 1889
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  20:50:00
Číslo položky: 6790
Poslední dražitel: 7407

Brunner Antonín (1881 - 1958)

Matka s dítětem
olej na kartonu, 42 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1909
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  22:25:00
Číslo položky: 6797
Poslední dražitel: 8180

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Břízy
pastel na papíře, 62 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1908
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  22:10:00