Partie z Hlubočep olej plátno na překližce, 43 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století
Stojící dívčí akt kombinovaná technika na papíře, 23 x 15, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, sklo v dolní části naprasklé, nesignováno, v levé dolní části číslo 20, zezadu přípis, 2. pol....
Portrét dívky olej na plátně, 66 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen