Číslo položky: 6771
Poslední dražitel: 8147

Hroch Vladimír (1907 - 1966)

olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  20:05:00
Číslo položky: 6748
Poslední dražitel: 8119

Nesignováno

Rozkvetlá jabloň
olej na plátně, 127 x 90 cm, rám a malba poškozeny, nutno čistit, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 21 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  22:45:00
Číslo položky: 6769
Poslední dražitel: 8128

Nečitelně signováno

Dívka u vody
olej na plátně, 70 x 85 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6758
Poslední dražitel: 8121

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

Beran s ovcemi
olej na plátně, 65 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PH, datováno 1885 s přípisem Paris
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  22:30:00
Číslo položky: 6770
Poslední dražitel: 8129

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Desdemona
olej na plátně, 100 x 89 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6801
Poslední dražitel: 7384

Kupky sena
olej na kartonu, 25 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  22:25:00
Číslo položky: 6772
Poslední dražitel: 8130

Po bouři nad Blaníkem
olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  22:20:00
Číslo položky: 6756
Poslední dražitel: 8119

Roškotová - Piťhová Helena (1906 - ?)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 84 x 144 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  22:15:00
Číslo položky: 6762
Poslední dražitel: 7794

Městečko
olej na plátně, 41 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  21:55:00
Číslo položky: 6805
Poslední dražitel: 8153

Sedlec - Boží muka
olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč