Číslo položky: 6802
Poslední dražitel: 8151

olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  21:45:00
Číslo položky: 6765
Poslední dražitel: 8140

Z Křižánek
olej plátno na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  21:35:00
Číslo položky: 6785
Poslední dražitel: 7778

Benátské zátiší
barevná litografie, 31, 5 x 47 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, místy skvrny, zaskleno, signováno PD, rok 1961, 152/200
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6759
Poslední dražitel: 8121

Spisovatel Jan Šťastný s chotí
olej na plátně, 85 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno s přípisem LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  21:30:00
Číslo položky: 6783
Poslední dražitel: 6285

Drtikol František (1883 - 1961)

Borovice
olej na překližce, 18 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1947, 31/10, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6763
Poslední dražitel: 8148

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  21:20:00
Číslo položky: 6764
Poslední dražitel: 7914

Bažanti
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6754
Poslední dražitel: 7907

olej na kartonu, 29, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  21:15:00
Číslo položky: 6798
Poslední dražitel: 8164

olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  21:10:00
Číslo položky: 6760
Poslední dražitel: 7103

Bauer Petr K.

Moravské slavnosti
olej na plátně, 73 x 98 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno na několika místech protrženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2014  21:00:00