Číslo položky: 6859
Poslední dražitel: 8237

Šimůnek Jaroslav (1872 - 1939)

Břízy
olej na kartonu, 63, 5 x 49, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  22:40:00
Číslo položky: 6879
Poslední dražitel: 8251

U nás
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu popisek k obrazu ze Salonu výtvarného umění, rok 1949
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 17 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6867
Poslední dražitel: 8194

Niedmann August Heinrich (1826 - 1910)

Bavorská svatba
olej na plátně, 93 x 79 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 42 800 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  22:20:00
Číslo položky: 6873
Poslední dražitel: 7769

Ilustrace
tuš na papíře, 10, 5 x 14 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, nesignováno, zezadu přípis "Pokřižovala ho a řekla, že tam má dva vnuky (Švejk)", 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  22:15:00
Číslo položky: 6874
Poslední dražitel: 5862

Ilustrace
tuš na papíře, 9 x 14, 5 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně zvlněn, místy skvrny, signováno tužkou LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6876
Poslední dražitel: 7913

Nečitelně signováno

Zimní radovánky
akvarel, kvaš na papíře, 20 x 30 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám a pasparta mírně poškozeny, signováno nečitelným monogramem PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6875
Poslední dražitel: 8245

Ilustrace
tuš na papíře, 14, 5 x 12, 5 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně zvlněn, místy skvrny, signováno s přípisem UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  22:00:00
Číslo položky: 6860
Poslední dražitel: 8188

Kotík Pravoslav (1889 - 1970)

Karneval
olej na kartonu, 28 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  21:55:00
Číslo položky: 6869
Poslední dražitel: 8244

Nesignováno

Beskydy
olej plátno na kartonu, 54 x 38 cm, rámováno, zaskleno, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  21:30:00
Číslo položky: 6877
Poslední dražitel: 7294

Nesignováno

Voják
kombinovaná technika na papíře, 34 x 16, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, v levé dolní části přípis
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč