9 300 000 Kč

Číslo položky: 6875
Poslední dražitel: 8245

Ilustrace
tuš na papíře, 14, 5 x 12, 5 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně zvlněn, místy skvrny, signováno s přípisem UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  22:00:00
Číslo položky: 6860
Poslední dražitel: 8188

Kotík Pravoslav (1889 - 1970)

Karneval
olej na kartonu, 28 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  21:55:00
Číslo položky: 6869
Poslední dražitel: 8244

Nesignováno

Beskydy
olej plátno na kartonu, 54 x 38 cm, rámováno, zaskleno, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  21:30:00
Číslo položky: 6870
Poslední dražitel: 7433

Reich Adolf (1887 - 1963)

Na poště
olej na dřevě, 30 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  21:15:00
Číslo položky: 6865
Poslední dražitel: 8241

Skála František (1817 - ?)

Lovecký motiv
olej na plátně, 69 x 94 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na 2 místech protrženo, záplatováno, krakeláž, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  21:05:00
Číslo položky: 6850
Poslední dražitel: 8231

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Vinohradská ulice
olej na plátně, 45 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  20:40:00
Číslo položky: 6857
Poslední dražitel: 8235

Lokomotivy
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6854
Poslední dražitel: 7169

Smetana

Na trhu
olej na plátně, 48, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2014  20:25:00
Číslo položky: 6847
Poslední dražitel: 8077

Na potoce
olej na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 69 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2014  22:45:00
Číslo položky: 6863
Poslední dražitel: 7959

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Venkovský rybník
olej na plátně, 76 x 97 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, zezadu kulaté razítko z výstavy v Mánesu, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč