Číslo položky: 6811
Poslední dražitel: 8177

Hlava
barevná litografie, 31 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 22/100, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  22:15:00
Číslo položky: 6773
Poslední dražitel: 8139

Starý rybník u Břilic
olej na plátně, 63 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 050 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  22:00:00
Číslo položky: 6761
Poslední dražitel: 8122

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

olej na plátně, 75 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 106 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  21:55:00
Číslo položky: 6750
Poslední dražitel: 8123

Arnegger Alois (1879 - 1963)

Lesní potok
olej na plátně, 42 x 52 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 050 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  21:45:00
Číslo položky: 6766
Poslední dražitel: 8147

Svoboda Josef (1901 - ?)

Lesní říčka
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  21:35:00
Číslo položky: 6767
Poslední dražitel: 8126

Svoboda Josef (1901 - ?)

Sklizeň obilí
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  21:30:00
Číslo položky: 6744
Poslední dražitel: 7934

Podvečerní krajina
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  21:10:00
Číslo položky: 6757
Poslední dražitel: 8119

Holan Karel (1893 - 1953)

Červená bouda
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6755
Poslední dražitel: 6428

Motiv z Vožicka
olej na kartonu, 34 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  21:05:00
Číslo položky: 6741
Poslední dražitel: 8086

Kompozice
olej na plátně, 26 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2014  21:00:00