Krajina olej na překližce, 17, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, 27/4, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Portrét holčičky olej na plátně, 45 x 44 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LH, datováno 1907, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen