Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 6803
Poslední dražitel: 8185

olej na kartonu, 70 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  22:10:00
Číslo položky: 6807
Poslední dražitel: 8187

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 60 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  22:00:00
Číslo položky: 6791
Poslední dražitel: 8174

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 29, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  21:55:00
Číslo položky: 6792
Poslední dražitel: 8175

Venkovská chalupa
olej na kartonu, 29 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  21:45:00
Číslo položky: 6800
Poslední dražitel: 7999

kvaš na papíře, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6781
Poslední dražitel: 7846

Multrus Josef (1898 - 1957)

olej na plátně, 55 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  21:30:00
Číslo položky: 6777
Poslední dražitel: 7712

Dámské akty
suchá jehla, 19, 5 x 14, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  21:10:00
Číslo položky: 6788
Poslední dražitel: 7840

Hilšer Theodor (1866 - 1930)

Dáma v klobouku (Jiřina Paurová)
pastel na papíře, 59 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  21:05:00
Číslo položky: 6789
Poslední dražitel: 8175

Nesignováno

olej na dřevě, 21 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6782
Poslední dražitel: 8170

Larwin Hans (Johann) (1873 - 1938)

V interiéru
olej na plátně, 81 x 65, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, původně protrženo, neodborně restaurováno, signováno PD, datováno 1904
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  21:00:00