Číslo položky: 6838
Poslední dražitel: 7984

olej na kartonu, 34, 5 x 31 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:50:00
Číslo položky: 6882
Poslední dražitel: 8240

Nesignováno

olej na plátně, 42 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6831
Poslední dražitel: 8193

Kotík Pravoslav (1889 - 1970)

Práce na poli
akvarel, kvaš na papíře, 22, 5 x 30, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:45:00
Číslo položky: 6881
Poslední dražitel: 7845

Pudl
barevná litografie, 24, 5 x 17 cm, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6844
Poslední dražitel: 6562

Sterbik Hans (1907 - 1944)

Červánky v alpách
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, singnováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:35:00
Číslo položky: 6840
Poslední dražitel: 7345

Ráno na Vožicku
olej na kartonu, 34 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:30:00
Číslo položky: 6819
Poslední dražitel: 7722

Galimberti-Provázková Marie (1880 - 1951)

olej na kartonu, 62 x 48 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:20:00
Číslo položky: 6837
Poslední dražitel: 8024

Husáriková Jindra (* 1931)

Moderní kompozice
olej na plátně, 85 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6821
Poslední dražitel: 6727

Havlata Karel (1885 - 1957)

Rozkvetlé jabloně
olej na překližce, 80, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:15:00
Číslo položky: 6820
Poslední dražitel: 8201

Uher Karel (1891 - ?)

olej na plátně, 59, 5 x 76 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2014  21:10:00