Lovecký motiv olej na plátně, 69 x 94 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na 2 místech protrženo, záplatováno, krakeláž, signováno PD, 2. pol. 19. století
Ovocné a květinové zátiší olej na plátně, 62 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno uprostřed protrženo v délce cca 6 cm, nesignováno, 2. pol. 19. století
Na potoce olej na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen