Venkovský rybník olej na plátně, 76 x 97 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, zezadu kulaté razítko z výstavy v Mánesu, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina před bouří olej na plátně, 13 x 28 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, v horní části plátno protrženo, signováno LD, 2. pol. 19. století
Rybník u Neveklova olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Artisté olej na plátně, 100, 5 x 140 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen