Bažanti olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Moravské slavnosti olej na plátně, 73 x 98 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno na několika místech protrženo, signováno PD, 1. pol. 20. století