9 300 000 Kč

Číslo položky: 6777
Poslední dražitel: 7712

Dámské akty
suchá jehla, 19, 5 x 14, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  21:10:00
Číslo položky: 6787
Poslední dražitel: 8019

Seidl Jaromír (1893 - ?)

Roňkov
olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  21:05:00
Číslo položky: 6788
Poslední dražitel: 7840

Hilšer Theodor (1866 - 1930)

Dáma v klobouku (Jiřina Paurová)
pastel na papíře, 59 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6789
Poslední dražitel: 8175

Nesignováno

olej na dřevě, 21 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6782
Poslední dražitel: 8170

Larwin Hans (Johann) (1873 - 1938)

V interiéru
olej na plátně, 81 x 65, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, původně protrženo, neodborně restaurováno, signováno PD, datováno 1904
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  21:00:00
Číslo položky: 6786
Poslední dražitel: 8173

Nečitelně signováno

Sedící dívka
olej na plátně, 85 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno nečitelně PD (pravděpodobně V. Košvanec), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  20:40:00
Číslo položky: 6776
Poslední dražitel: 6250

Nowak Willi (1886 - 1977)

Dostihy
akvarel, kvaš na papíře, 29 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  20:35:00
Číslo položky: 6784
Poslední dražitel: 8172

Nečitelně signováno

Hodina klavíru
kombinovaná technika na papíře, 23 x 16, 5 cm, pasparta, zaskleno, v pravé dolní části přípis Olga, datováno 1919
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 6778
Poslední dražitel: 8168

Nowak Willi (1886 - 1977)

Z Polabí
akvarel, kvaš na papíře, 25 x 39 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  20:30:00
Číslo položky: 6780
Poslední dražitel: 8169

Strnad Josef (1889 - 1952)

Galantní scéna
olej na plátně, 59, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2014  20:15:00