9 300 000 Kč

Číslo položky: 14664
Poslední dražitel: 15225

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 31 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:30:00
Číslo položky: 14504
Poslední dražitel: 14141

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Čertovka
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:25:00
Číslo položky: 14526
Poslední dražitel: 13969

Komedie č. 11
suchá jehla, 52 x 66 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, mírně naprasklé sklo, signováno tužkou UD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14715
Poslední dražitel: 14606

Halloween
barevná litografie, 53 x 67 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, v dolní části zahnědlé skvrny, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 28 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14756
Poslední dražitel: 15290

Břízy
olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14506
Poslední dražitel: 15092

Podzimní nálada na rybníce
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:20:00
Číslo položky: 14564
Poslední dražitel: 13771

Rozkvetlé růže před domem
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14581
Poslední dražitel: 15167

Lodě při západu slunce
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14520
Poslední dražitel: 14619

Dívka na louce
olej na plátně, 51 x 66 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 19 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:15:00
Číslo položky: 14548
Poslední dražitel: 14171

Houdek Jiří Novák (1934 - 1992)

olej na plátně, 97 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč