9 300 000 Kč

Číslo položky: 14706
Poslední dražitel: 14010

Cubrová Magdalena (* 1952)

Velikonoce (Z českých zvyků a obyčejů)
olej na plátně, 80 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:05:00
Číslo položky: 14743
Poslední dražitel: 14120

Infantka Isabella
suchá jehla - varianta s kresbou 1/1, 51 x 34, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 2012
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14503
Poslední dražitel: 15112

Svoboda Josef

Plachetnice
olej na kartonu, 92 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, výtěžek z této položky bude poukázán na aktivity organizace Člověk v tísni
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:00:00
Číslo položky: 14539
Poslední dražitel: 11943

Podvečerní krajina
kombinovaná technika na kartonu, 29 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14661
Poslední dražitel: 12018

Podzimní krajina u řeky
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14537
Poslední dražitel: 15136

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Portrét Dr. Malého
olej na plátně, 55 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1903, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 28 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:50:00
Číslo položky: 14682
Poslední dražitel: 13318

Konvolut 3 ks kolorovaných suchých jehel
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14515
Poslední dražitel: 11205

Bílek Alois (1887 - 1960)

Podobizna ženy
olej na plátně, 100 x 81 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:45:00
Číslo položky: 14544
Poslední dražitel: 12156

Výhled do krajiny
olej na kartonu, 34 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14601
Poslední dražitel: 13936

Bílek Alois (1887 - 1960)

Sběračky jablek
kombinovaná technika na lepence, 60 x 50 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč