9 300 000 Kč

Číslo položky: 14694
Poslední dražitel: 13110

Bělocvětov Andrej (1923 - 1997)

Zátiší se svíčkou
kombinovaná technika na kartonu, 60 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 33 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:00:00
Číslo položky: 14512
Poslední dražitel: 14145

Bílek Alois (1887 - 1960)

Z práce
olej na kartonu, 41, 5 x 42, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno dodatečně LD, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  23:15:00
Číslo položky: 14555
Poslední dražitel: 13889

Vrbová - Štefková Miloslava (1909 - 1991)

Baletka
olej na kartonu, 32 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  23:00:00
Číslo položky: 14650
Poslední dražitel: 14624

Kristofori Jan (1931 - 2004)

kombinovaná technika na kartonu, 31, 5 x 30 cm, rámováno, signováno LD, datováno nečitelně, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:50:00
Číslo položky: 14675
Poslední dražitel: 15232

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Vojáci na koních
olej na překližce, 59 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka mírně popraskaná, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14709
Poslední dražitel: 14192

Jaroš Petr (1859 - 1929)

Povodí Lužnice
olej na plátně, 92 x 124 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14721
Poslední dražitel: 14294

Brožík Václav (1851 - 1901)

Francouzská krajina
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 151 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14728
Poslední dražitel: 14025

Z francouzského venkova
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14577
Poslední dražitel: 12936

olej na kartonu, 36 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. polovina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:40:00
Číslo položky: 14687
Poslední dražitel: 13996

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Mořská zátoka
olej na plátně, 51 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč