Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2022

Číslo položky: 14710
Poslední dražitel: 15257

Městské zákoutí
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy odpadá, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:55:00
Číslo položky: 14725
Poslední dražitel: 15270

olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 21 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:50:00
Číslo položky: 14556
Poslední dražitel: 14325

Nowopacký Jan (1821 - 1908)

Cesta z vesnice
akvarel - kvaš na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:40:00
Číslo položky: 14543
Poslední dražitel: 15140

olej na kartonu, 36 x 50 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:35:00
Číslo položky: 14597
Poslední dražitel: 12675

Saudek Jan (* 1935)

Křížovka
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14660
Poslední dražitel: 14876

olej na kartonu, 27 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:30:00
Číslo položky: 14711
Poslední dražitel: 14013

Rombald

Zimní motiv
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14751
Poslední dražitel: 14041

Hilverdink Alexander Eduard (1846 - 1891)

olej na překližce, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlé skvrny, signováno LD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14595
Poslední dražitel: 13932

Saudek Jan (* 1935)

Modrá
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:25:00
Číslo položky: 14665
Poslední dražitel: 13981

Konvolut 18 ks grafických listů + olejomalba

konvolut 18 ks grafických listů + 1 olejomalba (E. Filla, O. Janeček, K. Lhoták, M. Švabinský, J. Istler, P. Kotík, M. Brünning, aj.), nerámováno, volně loženo, některé mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 36 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2022.