Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14672
Poslední dražitel: 13986

Anemóny ve džbánu
olej na plátně, 50 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939, obraz uveden v soupisu díla autora pod číslem 1153, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 280 000 Kč
Dosažená cena: 790 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:25:00
Číslo položky: 14708
Poslední dražitel: 14188

Seník
olej na kartonu, 20 x 25, 5 cm, rámováno, rám, malba a karton mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno LD, datováno 1896, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14573
Poslední dražitel: 14336

U Jinoliček
olej na kartonu, 41, 5 x 52, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:20:00
Číslo položky: 14649
Poslední dražitel: 15101

Angyal Gejza (1888 - 1956)

Pohled na hrad
olej na plátně, 111 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14652
Poslední dražitel: 14023

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Západ slunce na moři - Velký formát
olej na plátně, 110 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14685
Poslední dražitel: 13043

Pohled na zámek Humprecht
olej na kartonu, 26, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14736
Poslední dražitel: 15276

Dívčí akty
olej na plátně, 72 x 102 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14569
Poslední dražitel: 14567

Uzavřená společnost
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 205 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:15:00
Číslo položky: 14643
Poslední dražitel: 13854

Podzimní večer
olej na kartonu, 38, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14529
Poslední dražitel: 15131

Uvnitř chrámu sv. Mikuláše
olej na kartonu, 65, 5 x 71, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton mírně zvlněný, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:05:00

do VÁNOČNÍ AUKCE.