Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2022

Číslo položky: 14521
Poslední dražitel: 14778

olej na kartonu, 41 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:35:00
Číslo položky: 14662
Poslední dražitel: 14846

Pešicová Jaroslava (1935 - 2015)

Kmeny
olej na plátně, 98 x 80 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, krakeláž, malba místy odpadá, signováno LH, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14673
Poslední dražitel: 13986

Makové pole
olej na kartonu, 48 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně zažloutlý lak, signováno PD, datováno 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14707
Poslední dražitel: 15255

Zimní krajina s řekou
olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14530
Poslední dražitel: 15131

Dědina Jan (1870 - 1955)

Houslista
olej na plátně, 100 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1896, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 24 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:30:00
Číslo položky: 14575
Poslední dražitel: 14636

Vltava u Chvatěrub
olej na kartonu, 27 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14656
Poslední dražitel: 15220

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Před bouří
olej na plátně, 30, 5 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14681
Poslední dražitel: 14077

Konvolut 4 ks kolorovaných suchých jehel z cyklu I Musici
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14542
Poslední dražitel: 14520

olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno v levém dolním rohu vybouleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:25:00
Číslo položky: 14558
Poslední dražitel: 13537

Práce na poli
olej na kartonu, 24 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 23 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2022.