Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14547
Poslední dražitel: 13898

Nováková Marie Zdenka (* 1939)

olej na plátně, 90 x 90 cm, nerámováno, vypínací rám, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:40:00
Číslo položky: 14550
Poslední dražitel: 15146

Koupání v rybníce
kombinovaná technika na papíře, 14, 5 x 19 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, zažloutlý papír, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14594
Poslední dražitel: 15164

Saudek Jan (* 1935)

Červené velké "M"
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14602
Poslední dražitel: 11266

Bílek Alois (1887 - 1960)

Dívka s knihou
olej na lepence, 60 x 50 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14731
Poslední dražitel: 15271

Nečitelně signováno

Odpočinek u vody
olej na kartonu, 70 x 93 cm, nerámováno, karton a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14585
Poslední dražitel: 13910

Bauch Jan (1898 - 1995)

Návrh na barevná okna
kombinovaná technika na papíře, 47 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:35:00
Číslo položky: 14700
Poslední dražitel: 14006

Hron František Karel (1874 - 1928)

Rozkvetlé stromy
olej na plátně, 66 x 86 cm, rámováno, malba a plátno na dvou místech poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14507
Poslední dražitel: 13870

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Potok v zimě
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:25:00
Číslo položky: 14545
Poslední dražitel: 13897

Hlavsa Lutobor (1924 - 2015)

Postavy
olej na kartonu, 24 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14600
Poslední dražitel: 15181

Nečitelně signováno

Čínská krajina u Žluté řeky
malba na hedvábí (?), 33, 5 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

do VÁNOČNÍ AUKCE.