Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2022

Číslo položky: 14606
Poslední dražitel: 13940

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Štamgasti
olej plátno na sololitu, 45, 5 x 46, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, datováno 1993, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:05:00
Číslo položky: 14554
Poslední dražitel: 12952

Holan Karel (1893 - 1953)

Vrba v zimě
olej na plátně, 81 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 84 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:00:00
Číslo položky: 14726
Poslední dražitel: 15268

Nesignováno (J. Mařák)

Červený les
uhel na papíře, 28 x 39 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zaskleno, pasparta, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 22 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14511
Poslední dražitel: 13873

Bílek Alois (1887 - 1960)

olej na kartonu, 65 x 53, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:55:00
Číslo položky: 14590
Poslední dražitel: 15134

Saudek Jan (* 1935)

Ledové kry
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14596
Poslední dražitel: 15138

Saudek Jan (* 1935)

Zasněžená
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14670
Poslední dražitel: 15230

Jiroudek František (1914 - 1991)

Zlatý déšť
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 55 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14538
Poslední dražitel: 15137

olej na kartonu, 42 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1922, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:50:00
Číslo položky: 14553
Poslední dražitel: 13430

Vaca Karel (1919 - 1989)

U piva
kombinovaná technika na kartonu, 47 x 30 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14578
Poslední dražitel: 15165

Rybářské lodě
olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy odpadá, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2022.