Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2022

Číslo položky: 14699
Poslední dražitel: 15250

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 35, 5 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:25:00
Číslo položky: 14733
Poslední dražitel: 14028

Rapin Jan (* 1956)

Dívka s perlami
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 2006, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14514
Poslední dražitel: 13876

Bílek Alois (1887 - 1960)

Děvčátko s pannou
olej na plátně, 62 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:20:00
Číslo položky: 14517
Poslední dražitel: 13877

Bílek Alois (1887 - 1960)

olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14653
Poslední dražitel: 13972

Nečitelně signováno

Jeřábi
malba na hedvábí (?), 88 x 34 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14589
Poslední dražitel: 11318

Nečitelně signováno

Liška při lovu
olej na plátně, 29 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:15:00
Číslo položky: 14651
Poslední dražitel: 14296

Stuck Franz (1863 - 1928)

Konvolut 22 ks grafických listů
konvolut 22 ks reprodukovaných grafických listů, rozměry cca 30 x 25 cm, volně loženo v deskách, papír mírně poškozen, zažloutlé skvrny
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14754
Poslední dražitel: 14044

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

olej na kartonu, 72 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14551
Poslední dražitel: 15146

Vaca Karel (1919 - 1989)

Portrét muže
olej na kartonu, 40 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:10:00
Číslo položky: 14669
Poslední dražitel: 15229

V lese
olej na plátně, 65 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2022.