Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2022

Číslo položky: 14705
Poslední dražitel: 14009

Cubrová Magdalena (* 1952)

Z českých lidových zvyků
olej na plátně, 35 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:10:00
Číslo položky: 14727
Poslední dražitel: 15268

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Santa Maria della Salute v Benátkách
tuš na papíře, 32 x 47 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14534
Poslední dražitel: 14788

Cesta k vesnici
olej na kartonu, 25, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:05:00
Číslo položky: 14549
Poslední dražitel: 15145

Koupání v rybníce
kombinovaná technika na papíře, 14, 5 x 19 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, zažloutlý papír, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14562
Poslední dražitel: 14180

Malý Václav (1874 - 1935)

olej na kartonu, 42 x 26, 5 cm, nerámováno, pasparta, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14563
Poslední dražitel: 15087

Gross František (1909 - 1985)

4 ks barevných litografií v jedné adjustaci, 25, 5 x 18 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14659
Poslední dražitel: 15221

Líbal František (1896 - 1974)

Náměstí
olej na kartonu, 24 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14546
Poslední dražitel: 13898

Nováková Marie Zdenka (* 1939)

olej na plátně, 90 x 90 cm, nerámováno, vypínací rám, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:00:00
Číslo položky: 14603
Poslední dražitel: 15181

Lhota Josef (1895 - 1982)

Tulák
olej na překližce, 33 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14696
Poslední dražitel: 15248

Bělocvětov Andrej (1923 - 1997)

Žena s vázou
olej na kartonu, 39 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1972, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 23 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2022.