9 300 000 Kč

Číslo položky: 14734
Poslední dražitel: 14030

Vasarely Victor (1906 - 1997)

Zebry
serigrafie, 47, 5 x 47, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno UD, 2/50, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:00:00
Číslo položky: 14598
Poslední dražitel: 15166

Saudek Jan (* 1935)

Hodiny
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka o rozměrech 16 x 23 cm, 1x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:55:00
Číslo položky: 14718
Poslední dražitel: 14562

Lucretia Pontiatichi
heliolitografie, 59 x 43, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 22 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14588
Poslední dražitel: 13927

Nesignováno

Portrét ženy
olej na kartonu, 50 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:50:00
Číslo položky: 14658
Poslední dražitel: 14052

Tasev Atanas (1897 - 1991)

Práce na poli
olej na kartonu, 30 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14541
Poslední dražitel: 13894

Pavlík Václav (1901 - 1966)

Slunečnice
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:40:00
Číslo položky: 14657
Poslední dražitel: 15203

Líbal František (1896 - 1974)

V parku
olej na kartonu, 16 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14519
Poslední dražitel: 13879

Nesignováno

Portrét ženy
olej na kartonu, 52 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:35:00
Číslo položky: 14505
Poslední dražitel: 15113

Jakub František (1875 - 1940)

Akty
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:30:00
Číslo položky: 14523
Poslední dražitel: 13646

Otepi slámy
olej na kartonu, 27 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč