Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2022

Číslo položky: 14607
Poslední dražitel: 13940

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Zátiší s růží a citróny
olej na kartonu, 40 x 50 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, datováno 2002, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:25:00
Číslo položky: 14719
Poslední dražitel: 15268

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Hercegovka z Nevesinje
kombinovaná technika na kartonu, 62 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14579
Poslední dražitel: 15166

Krajina u řeky
olej na plátně, 80 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:20:00
Číslo položky: 14599
Poslední dražitel: 15133

Saudek Jan (* 1935)

Obálka s překvapením
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14724
Poslední dražitel: 15201

Karel Hynek Mácha
černobílá litografie, 52 x 38 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14508
Poslední dražitel: 14142

Podešva František (1893 - 1979)

Výhled na Beskydy
olej na plátně, 51 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:15:00
Číslo položky: 14570
Poslední dražitel: 13915

Pomona
olej na plátně, 100 x 65 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2000, dílo vystaveno roku 2002 v Rabasově galerii v Rakovníku, ověřovací certifikát pravosti díla a záruční list od autora přiloženy
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14572
Poslední dražitel: 13327

Krajina z Podyjí
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, restaurováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14701
Poslední dražitel: 15252

Srpnové poledne
černobílá litografie, 51 x 36 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, zažloutlé skvrny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14567
Poslední dražitel: 14262

Nesignováno (Ivan Sobotka)

Hlava
kombinovaná technika, 70 x 50 cm, rámováno, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:10:00

do AUKCE BŘEZEN 2022.