Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14535
Poslední dražitel: 15135

olej na kartonu, 36 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:45:00
Číslo položky: 14576
Poslední dražitel: 13970

Labská tůň v Poděbradech
olej na kartonu, 35 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14741
Poslední dražitel: 15268

kombinovaná technika na papíře, 36, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14524
Poslední dražitel: 15128

Líbal František (1896 - 1974)

V dubnu na Kocléřově
olej na plátně, 65 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:40:00
Číslo položky: 14587
Poslední dražitel: 12668

Nesignováno

Přístav
olej na plátně, 35 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, krakeláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14683
Poslední dražitel: 14078

Konvolut 6 ks suchých jehel
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14757
Poslední dražitel: 14342

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14557
Poslední dražitel: 15150

Doškové chalupy
olej na kartonu, 29 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:35:00
Číslo položky: 14571
Poslední dražitel: 13915

Propadlo
olej na plátně, 90 x 65 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2015, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14716
Poslední dražitel: 14017

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Klenutí času
kombinovaná technika, 38, 5 x 54 cm, rámováno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1995, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.